3.0SMC28A
DigiKeys produktnummer
18-3.0SMC28ATR-ND - Tape og spole (TR)
18-3.0SMC28ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
18-3.0SMC28ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
3.0SMC28A
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 59VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
59V Klemme 470A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
59V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
470A (8/20µs)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Enveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
31,1V