SMCJ28A/TR13
DigiKeys produktnummer
13-SMCJ28A/TR13TR-ND - Tape og spole (TR)
13-SMCJ28A/TR13CT-ND - Båndavsnitt (CT)
13-SMCJ28A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMCJ28A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
45,4V Klemme 33,1A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
45,4V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
33,1A
Serie
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Spenning - gjennomslag (min)
31,1V