15KPA40A
DigiKeys produktnummer
15KPA40ATR-ND - Tape og spole (TR)
15KPA40ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
15KPA40A
Beskrivelse
TVS DIODE 40VWM 65.8VC P600
Detaljert beskrivelse
65,8V Klemme 229,5A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull P600
EDA-/CAD-modeller
15KPA40A Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
229,5A
Produsent
Effekt - toppuls
15000W (15kW)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
40V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
44,7V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
65,8V