15KPA36A
DigiKeys produktnummer
15KPA36ATR-ND - Tape og spole (TR)
15KPA36ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
15KPA36A
Beskrivelse
TVS DIODE 36VWM 59.8VC P600
Detaljert beskrivelse
59,8V Klemme 252,5A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull P600
EDA-/CAD-modeller
15KPA36A Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
252,5A
Produsent
Effekt - toppuls
15000W (15kW)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
36V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
40,2V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
59,8V