045402.5MR
DigiKeys produktnummer
F3658TR-ND - Tape og spole (TR)
F3658CT-ND - Båndavsnitt (CT)
F3658DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
045402.5MR
Beskrivelse
FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.5 A 125 V AC 125 V DC-sikring Kortmontering (patrontype ekskludert) Overflatemontering 2-SMD, firkantet endeblokk
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
045402.5MR Modeller
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
Produsent
Responstid
Treg
Serie
Kapsling
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
50A
Delestatus
Aktiv
Smelting I²t
15.0
Monteringstype
Overflatemontering
Godkjenningsbyrå
CSA, PSE, UL
Sikringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,240" L x 0,106" B x 0,106" H (6,10mm x 2,69mm x 2,69mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
125 V
DC - kald motstand
0.045 Ohms