015402.5DRTL er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 8 916
Datablad
2.5 A 125 V AC 125 V DC-sikring Kortmontering (patrontype ekskludert) Krever holder, overflatemontering 2-SMD, firkantet endeblokk med holder
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
015402.5DRTL
DigiKeys produktnummer
015402.5DRTL-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
015402.5DRTL
Beskrivelse
FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
015402.5DRTL Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Responstid
Treg
Produsent
Kapsling
Serie
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
50A
Emballasje
Tape og spole (TR)
Smelting I²t
15.0
Delestatus
Aktiv
Godkjenningsbyrå
PSE, UL
Monteringstype
Krever holder, overflatemontering
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sikringstype
Farge
Svart
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,383" L x 0,198" B x 0,150" H (9,73mm x 5,03mm x 3,81mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
125 V
DC - kald motstand
0.045 Ohms