02540101Z
DigiKeys produktnummer
F1471-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
02540101Z
Beskrivelse
FUSE BLOK CARTRIDGE 300V 10A PCB
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Sikring Blokk 10 A 400V 1 Kretser Patron Gjennomgående hull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
02540101Z Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Sikringstype
Patron
Produsent
Sikringsholdertype
Blokk
Serie
Antall kretser
1
Emballasje
Bulk
Spenning (V)
Delestatus
Aktiv
Retning
Horisontal
Monteringstype
Termineringsstil
PC-pinne
Sikringsstørrelse
0,177" dia x 0,57" L (4,5mm x 14,48mm)
Kontaktmateriale
Fjærmessing
Nominell strøm (AMP)
10 A
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Til bruk med/relaterte produkter
2AG, 5mm x 15mm