0225001.HXP
DigiKeys produktnummer
F2452-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0225001.HXP
Beskrivelse
FUSE GLASS 1A 250VAC 125VDC 2AG
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 A 250 V AC 125 V DC-sikring Patron, Glass Krever holder 2AG, 5mm x 15mm
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
Produsent
Responstid
Hurtigblåsende
Serie
Kapsling
Emballasje
Bulk
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
35A AC, 10kA DC
Delestatus
Aktiv
Smelting I²t
2.22
Monteringstype
Krever holder
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, PSE, UL
Sikringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,177" dia x 0,570" L (4,50mm x 14,48mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V
DC - kald motstand
0.1027 Ohms