PHG.0B.303.CLLD52Z
DigiKeys produktnummer
PHG.0B.303.CLLD52Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PHG.0B.303.CLLD52Z
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3 Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hunnkontakter Loddekopp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PHG.0B.303.CLLD52Z Modeller
Kategori
Kontaktoverflate - paring
Gull
Produsent
Farge
Sølv
Serie
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50 - støvbeskyttet
Emballasje
Bulk
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kontakthus
Kontakttype
Skjerming
Antall posisjoner
3
Nominell strøm (AMP)
8A
Mantelstørrelse - innsats
303
Kabelåpning
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C