FGG.0B.303.CLAD56
DigiKeys produktnummer
FGG.0B.303.CLAD56-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.0B.303.CLAD56
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
3 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FGG.0B.303.CLAD56 Modeller
Antall posisjoner
3
Nominell strøm (AMP)
8A
Mantelstørrelse - innsats
303
Kabelåpning
0,209" – 0,220" (5,30mm – 5,60mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C