PHG.00.304.CLLD35
DigiKeys produktnummer
PHG.00.304.CLLD35-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PHG.00.304.CLLD35
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
4 Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hunnkontakter Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
PHG.00.304.CLLD35 Modeller
Antall posisjoner
4
Nominell strøm (AMP)
2A
Mantelstørrelse - innsats
304
Kabelåpning
0,106" – 0,138" (2,70mm – 3,50mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C