FGG.00.304.CLAD35
DigiKeys produktnummer
1124-1447-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.00.304.CLAD35
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
4 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
FGG.00.304.CLAD35 Modeller
Antall posisjoner
4
Nominell strøm (AMP)
2A
Mantelstørrelse - innsats
304
Kabelåpning
0,106" – 0,138" (2,70mm – 3,50mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C