Bilde for PHG.00.302.CLLD35Z er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PHG.00.302.CLLD35Z
DigiKeys produktnummer
PHG.00.302.CLLD35Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PHG.00.302.CLLD35Z
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 2P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
2 Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hunnkontakter Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
PHG.00.302.CLLD35Z Modeller
Antall posisjoner
2
Nominell strøm (AMP)
5A
Mantelstørrelse - innsats
302
Kabelåpning
0,106" – 0,138" (2,70mm – 3,50mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C