FGG.00.302.CLAD35Z
DigiKeys produktnummer
1124-1014-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.00.302.CLAD35Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
2 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
FGG.00.302.CLAD35Z Modeller
Antall posisjoner
2
Nominell strøm (AMP)
5A
Mantelstørrelse - innsats
302
Kabelåpning
0,106" – 0,138" (2,70mm – 3,50mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C