FGG.0B.309.CLAD56Z
DigiKeys produktnummer
FGG.0B.309.CLAD56Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.0B.309.CLAD56Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
9 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Antall posisjoner
9
Nominell strøm (AMP)
2A
Mantelstørrelse - innsats
309
Kabelåpning
0,209" – 0,220" (5,30mm – 5,60mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C