FGG.0B.309.CLAD52Z
DigiKeys produktnummer
FGG.0B.309.CLAD52Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.0B.309.CLAD52Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
9 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FGG.0B.309.CLAD52Z Modeller
Antall posisjoner
9
Nominell strøm (AMP)
2A
Mantelstørrelse - innsats
309
Kabelåpning
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C