Bilde for B41-254-B-1 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
B41-254-B-1
DigiKeys produktnummer
2024-B41-254-B-1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
B41-254-B-1
Beskrivelse
SOLENOID PULL CONTINUOUS 12V
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kontinuerlig Driftsolenoid (magnetventil) Åpen ramme (trekk) Type 1,000" (25,40mm) Slaglengde 12VDC Chassismontering
Kategori
Slaglengde
1,000" (25,40mm)
Produsent
Ledex Dormeyer Saia, a Division of Johnson Electric
Effekt (watt)
19 W
Emballasje
Bulk
DC-motstand (DCR)
7,67Ohm
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Chassismontering
Teknologi
Elektromekanisk
Termineringsstil
Trådtilkoblinger
Type
Åpen ramme (trekk)
Størrelse/dimensjon
3,051" L x 2,028" B x 1,732" H (77,50mm x 51,51mm x 43,99mm)
Driftssyklus
Kontinuerlig
Akseldetalj
Rund
Nominell spenning
12VDC