DSOL-0844-12
DSOL-0844-12
Delta Standard Solenoid Products | Digi-Key Daily
DSOL-0844-12
DigiKeys produktnummer
1144-1301-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSOL-0844-12
Beskrivelse
SOLENOID PULL CONTINUOUS 12V
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kontinuerlig Driftsolenoid (magnetventil) Åpen ramme (trekk) Type 0,500" (12,70mm) Slaglengde 12VDC Chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DSOL-0844-12 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
20 W
Produsent
Delta Electronics
DC-motstand (DCR)
7,7Ohm
Serie
Monteringstype
Chassismontering
Emballasje
Boks
Termineringsstil
Trådtilkoblinger
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
1,730" L x 0,840" B x 1,130" H (43,94mm x 21,34mm x 28,70mm)
Teknologi
Elektromekanisk
Diameter - aksel
0,313" (7,95mm)
Type
Åpen ramme (trekk)
Akseldetalj
Sjakkel
Driftssyklus
Kontinuerlig
Vekt
0,21 lb (95,25 g)
Nominell spenning
12VDC
Baseproduktnummer
Slaglengde
0,500" (12,70mm)