LI0603G800R-10
DigiKeys produktnummer
240-2369-2-ND - Tape og spole (TR)
240-2369-1-ND - Båndavsnitt (CT)
240-2369-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LI0603G800R-10
Beskrivelse
FERRITE BEAD 80 OHM 0603 1LN
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
80 Ohms @ 100 MHz 1 Strøm, signallinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 1A 200mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LI0603G800R-10 Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
1A
Produsent
Laird-Signal Integrity Products
DC-motstand (DCR) (maks)
200mOhm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Strøm, signallinje
Høyde (maks)
0,031" (0,80mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans ved frekvens
80 Ohms @ 100 MHz