LI0603E151R-10
DigiKeys produktnummer
240-2366-2-ND - Tape og spole (TR)
240-2366-1-ND - Båndavsnitt (CT)
240-2366-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LI0603E151R-10
Beskrivelse
FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
150 Ohms @ 100 MHz 1 Strøm, signallinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 500mA 250mOhm
Kategori
Nominell strøm (maks)
500mA
Produsent
Laird-Signal Integrity Products
DC-motstand (DCR) (maks)
250mOhm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Strøm, signallinje
Høyde (maks)
0,031" (0,80mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans ved frekvens
150 Ohms @ 100 MHz