W4P42X8W04-U100D3B0A
DigiKeys produktnummer
478-W4P42X8W04-U100D3B0A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
W4P42X8W04-U100D3B0A
Beskrivelse
WI-FI DUAL BAND/BLUETOOTH PCB AN
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2,44GHz, 5,5GHz, 6,525GHz Bluetooth, M2M, Wi-Fi, WLAN, ZigBee™ Kretskortbane RF-antenner 2,4GHz – 2,48GHz, 5,15GHz – 5,85GHz, 5,925GHz – 7,125GHz 1,7dBi, 3,4dBi, 4,2dBi MHFI, U,FL Lim
Kategori
Antal ringer
3
Produsent
KYOCERA AVX
Returdemping
-16dB, -12dB
Serie
Forsterker
1,7dBi, 3,4dBi, 4,2dBi
Emballasje
Bulk
Effekt - maks
2 W
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kabel - 100mm
RF-familie/standard
802,15,4, Bluetooth, WiFi
Terminaler
MHFI, U,FL
Frekvensgruppe
Bredt bånd
Monteringstype
Lim
Frekvens (midten/bånd)
2,44GHz, 5,5GHz, 6,525GHz
Høyde (maks)
0,016" (0,40mm)
Frekvensområde
2,4GHz – 2,48GHz, 5,15GHz – 5,85GHz, 5,925GHz – 7,125GHz