W3P42X8W04-U100D3B0A er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
KYOCERA AVX
På lager: 1 193
Datablad
2,45GHz, 5,525GHz WLAN, Zigbee™ Flat patch RF-antenner 2,4GHz – 2,5GHz, 5,15GHz – 5,9GHz -1dBi, -1dBi MHF, U,FL Lim
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
W3P42X8W04-U100D3B0A
DigiKeys produktnummer
478-W3P42X8W04-U100D3B0A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
W3P42X8W04-U100D3B0A
Beskrivelse
WI-FI DUAL BAND/BLUETOOTH PCB AN
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Antal ringer
2
Produsent
KYOCERA AVX
Returdemping
-7,4dB, -4,5dB
Emballasje
Boks
Forsterker
-1dBi, -1dBi
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Funksjoner
Kabel - 100mm
RF-familie/standard
802,15,4, Bluetooth, WiFi
Terminaler
MHF, U,FL
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Monteringstype
Lim
Frekvens (midten/bånd)
2,45GHz, 5,525GHz
Høyde (maks)
0,063" (1,60mm)
Frekvensområde
2,4GHz – 2,5GHz, 5,15GHz – 5,9GHz