W2H11A10184T1F
DigiKeys produktnummer
478-W2H11A10184T1FTR-ND - Tape og spole (TR)
478-W2H11A10184T1FCT-ND - Båndavsnitt (CT)
478-W2H11A10184T1FDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
W2H11A10184T1F
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 100PF 100V 0805
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 pF Gjennomføring kondensatorer 100V 500 mA 150mOhm 0805 (2012 metrisk), 4 PC Pad
Kategori
Strøm
500 mA
Produsent
KYOCERA AVX
DC-motstand (DCR) (maks)
150mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Temperaturkoeffisient
C0G, NP0
Delestatus
Aktiv
Klassifiseringer
AEC-Q200
Type
Gjennomføring
Monteringstype
Overflatemontering
Kapasitans
100 pF
Kapsling
0805 (2012 metrisk), 4 PC Pad
Toleranse
-20%, +50%
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Nominell spenning
100V
Høyde (maks)
0,045" (1,14mm)