APD0811221M035R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | APD0811221M035R |
Beskrivelse | CAP ALUM POLY 220UF 20% 35V SMD |
Produsentens standard leveringstid | 24 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 220 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 27mOhm 2000 Hrs ved 105°C |
Datablad | Datablad |
Kategori | Levetid ved temp. 2000 Hrs ved 105°C |
Produsent KYOCERA AVX | Driftstemperatur -55°C – 105°C |
Serie | Bruksområder Generell bruk |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Rippelstrøm ved lav frekvens 125 mA @ 120 Hz |
Delestatus Aktiv | Rippelstrøm ved høy frekvens 2.5 A @ 100 kHz |
Type Polymer | Størrelse/dimensjon 0,315" dia (8,00mm) |
Kapasitans 220 µF | Høyde - sittende (maks) 0,472" (12,00mm) |
Toleranse ±20% | Overflatemontering, størrelse 0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm) |
Nominell spenning 35 V | Monteringstype Overflatemontering |
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm | Kapsling Radial, Kapsling - SMD |