APZ0811221M035R
DigiKeys produktnummer
478-APZ0811221M035RTR-ND - Tape og spole (TR)
478-APZ0811221M035RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
478-APZ0811221M035RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APZ0811221M035R
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 220UF 20% 35V SMD
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
220 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 30mOhm 2000 Hrs ved 105°C
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Produsent
KYOCERA AVX
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Bruksområder
Generell bruk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved lav frekvens
120 mA @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.4 A @ 100 kHz
Type
Polymer
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
220 µF
Høyde - sittende (maks)
0,472" (12,00mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Nominell spenning
35 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
30mOhm