0805J1000470MCTE03
DigiKeys produktnummer
1608-0805J1000470MCTE03TR-ND - Tape og spole (TR)
1608-0805J1000470MCTE03CT-ND - Båndavsnitt (CT)
1608-0805J1000470MCTE03DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
0805J1000470MCTE03
Beskrivelse
CAP PASSTHRU 47PF 20% 100V 0805
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
47 pF Gjennomføring kondensatorer 100V 0805 (2012 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
0805J1000470MCTE03 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Knowles Syfer
Temperaturkoeffisient
C0G, NP0 (1B)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering, MLCC
0805 (2012 metrisk)
Type
Pass Through
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Kapasitans
47 pF
Høyde (maks)
0,045" (1,15mm)
Toleranse
±20%
Baseproduktnummer
Nominell spenning
100V