APA2107LSECK/J3-PRV
DigiKeys produktnummer
754-2094-2-ND - Tape og spole (TR)
754-2094-1-ND - Båndavsnitt (CT)
754-2094-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APA2107LSECK/J3-PRV
Beskrivelse
LED RED CLEAR 2SMD R/A
Detaljert beskrivelse
Rød 625nm LED-indikasjon – frittstående 1,8V 2-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
APA2107LSECK/J3-PRV Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
1,8V
Produsent
Strøm - test
2mA
Konfigurasjon
Uavhengig
Bølgelengde - topp
640nm
Størrelse/dimensjon
2,10mm L x 1,00mm B
Høyde (maks)
0,70mm
Linsestørrelse
1,70mm x 0,60mm