APA2107LSECK/J4-PRV
DigiKeys produktnummer
754-1921-2-ND - Tape og spole (TR)
754-1921-1-ND - Båndavsnitt (CT)
754-1921-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APA2107LSECK/J4-PRV
Beskrivelse
LED ORANGE CLEAR 2SMD R/A
Detaljert beskrivelse
Oransje 605nm LED-indikasjon – frittstående 1,8V 2-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
APA2107LSECK/J4-PRV Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
1,8V
Produsent
Strøm - test
2mA
Serie
Bølgelengde - topp
611nm
Størrelse/dimensjon
2,10mm L x 1,00mm B
Millicandela-klassifisering
Høyde (maks)
0,60mm
Linsestil
Rektangel med kuppelformet overside
Baseproduktnummer
Linsestørrelse
1,70mm x 0,60mm