0805J1000104JXT er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
KEMET
På lager: 17 192
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Oppgradering
KEMET
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
0.1 µF ±5% 100V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
0805J1000104JXT
DigiKeys produktnummer
0805J1000104JXT-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
0805J1000104JXT
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 100V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
0805J1000104JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
±5%
Tykkelse (maks)
0,051" (1,30mm)