0805J0500104KJT
DigiKeys produktnummer
1608-1458-2-ND - Tape og spole (TR)
1608-1458-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1608-1458-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
0805J0500104KJT
Beskrivelse
CAP CER
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
0805J0500104KJT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,054" (1,37mm)