APHHS1005ZGC
DigiKeys produktnummer
754-1503-2-ND - Tape og spole (TR)
754-1503-1-ND - Båndavsnitt (CT)
754-1503-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APHHS1005ZGC
Beskrivelse
LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Detaljert beskrivelse
Grønn 525nm LED-indikasjon – frittstående 3,3V 0402 (1005 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
APHHS1005ZGC Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
3,3V
Produsent
Strøm - test
20mA
Visningsvinkel
120°
Bølgelengde - topp
515nm
Størrelse/dimensjon
1,00mm L x 0,50mm B
Høyde (maks)
0,50mm
Linsestørrelse
0,80mm x 0,50mm