APHD1608LZGCK
DigiKeys produktnummer
754-2036-2-ND - Tape og spole (TR)
754-2036-1-ND - Båndavsnitt (CT)
754-2036-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APHD1608LZGCK
Beskrivelse
LED GREEN CLEAR 1608 SMD
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Grønn 525nm LED-indikasjon – frittstående 2,65V 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
APHD1608LZGCK Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,65V
Produsent
Strøm - test
2mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
100°
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Farge
Bølgelengde - dominant
Konfigurasjon
Standard
Bølgelengde - topp
515nm
Linsefarge
Fargeløs
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Linsegjennomsiktighet
slett
Leverandørens enhetsforpakning
Millicandela-klassifisering
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Linsestil
Rund med kuppelformet topp
Høyde (maks)
0,75mm
Linsestørrelse
0,70mm dia