APHD1608LSURCK
DigiKeys produktnummer
754-2032-2-ND - Tape og spole (TR)
754-2032-1-ND - Båndavsnitt (CT)
754-2032-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APHD1608LSURCK
Beskrivelse
LED RED CLEAR 1608 SMD
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 630nm LED-indikasjon – frittstående 1,75V 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
APHD1608LSURCK Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
1,75V
Produsent
Strøm - test
2mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
100°
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Farge
Bølgelengde - dominant
Konfigurasjon
Standard
Bølgelengde - topp
645nm
Linsefarge
Fargeløs
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Linsegjennomsiktighet
slett
Leverandørens enhetsforpakning
Millicandela-klassifisering
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Linsestil
Rund med kuppelformet topp
Høyde (maks)
0,75mm
Linsestørrelse
0,70mm dia