APA1606ZGC
DigiKeys produktnummer
754-1056-2-ND - Tape og spole (TR)
754-1056-1-ND - Båndavsnitt (CT)
754-1056-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APA1606ZGC
Beskrivelse
LED GREEN CLEAR CHIP SMD R/A
Detaljert beskrivelse
Grønn 525nm LED-indikasjon – frittstående 3,3V 2-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
APA1606ZGC Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
3,3V
Produsent
Strøm - test
20mA
Bølgelengde - topp
515nm
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 1,20mm B
Høyde (maks)
0,60mm
Linsestørrelse
1,20mm x 0,60mm