APA1606QBC/D
DigiKeys produktnummer
754-1424-2-ND - Tape og spole (TR)
754-1424-1-ND - Båndavsnitt (CT)
754-1424-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APA1606QBC/D
Beskrivelse
LED BLUE CLEAR CHIP SMD R/A
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Blå 465nm LED-indikasjon – frittstående 3,3V 2-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
APA1606QBC/D Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
3,3V
Produsent
Strøm - test
20mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
110°
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Farge
Bølgelengde - dominant
Konfigurasjon
Standard
Bølgelengde - topp
460nm
Linsefarge
Fargeløs
Kapsling
2-SMD, ingen ledning
Linsegjennomsiktighet
slett
Leverandørens enhetsforpakning
Millicandela-klassifisering
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 1,20mm B
Linsestil
Rektangel med flat overside
Høyde (maks)
0,60mm
Linsestørrelse
1,20mm x 0,60mm