APA1606SGC
DigiKeys produktnummer
754-1839-2-ND - Tape og spole (TR)
754-1839-1-ND - Båndavsnitt (CT)
754-1839-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APA1606SGC
Beskrivelse
LED GREEN CLEAR CHIP SMD R/A
Detaljert beskrivelse
Grønn 568nm LED-indikasjon – frittstående 2,2V 2-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
APA1606SGC Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,2V
Produsent
Strøm - test
20mA
Bølgelengde - topp
565nm
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 1,20mm B
Høyde (maks)
0,60mm
Linsestørrelse
1,20mm x 0,60mm