T541X337M010AH6510
DigiKeys produktnummer
399-12066-2-ND - Tape og spole (TR)
399-12066-1-ND - Båndavsnitt (CT)
399-12066-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
T541X337M010AH6510
Beskrivelse
CAP TANT POLY 330UF 10V 2917
Detaljert beskrivelse
330 µF Formstøpt Tantal – polymerkondensator 10 V 2917 (7343 metrisk) 5mOhm ved 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T541X337M010AH6510 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 125°C
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitans
330 µF
Høyde - sittende (maks)
0,169" (4,30mm)
Toleranse
±20%
Nominell spenning
10 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
5mOhm ved 100kHz