T541X107K025CH6720 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Datablad
100 µF Formstøpt Tantal – polymerkondensator 25 V 2917 (7343 metrisk) 60mOhm ved 100kHz
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
T541X107K025CH6720
DigiKeys produktnummer
399-T541X107K025CH6720TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
T541X107K025CH6720
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
T541X107K025CH6720 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 125°C
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitans
100 µF
Høyde - sittende (maks)
0,169" (4,30mm)
Toleranse
±10%
Nominell spenning
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
60mOhm ved 100kHz