T541X107K025CH6710 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
100 µF Formstøpt Tantal – polymerkondensator 25 V 2917 (7343 metrisk) 60mOhm ved 100kHz
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
T541X107K025CH6710
DigiKeys produktnummer
399-T541X107K025CH6710TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
T541X107K025CH6710
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
T541X107K025CH6710 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 125°C
Serie
Monteringstype
Overflatemontering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kapsling
2917 (7343 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitans
100 µF
Høyde - sittende (maks)
0,169" (4,30mm)
Toleranse
±10%
Produsentens størrelseskode
X
Nominell spenning
25 V
Klassifiseringer
COTS
Type
Formstøpt
Funksjoner
Høy pålitelighet
ESR (Equivalent Series Resistance)
60mOhm ved 100kHz