T495C106K025ATE300
DigiKeys produktnummer
399-18340-2-ND - Tape og spole (TR)
399-18340-1-ND - Båndavsnitt (CT)
399-18340-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
T495C106K025ATE300
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 10% 25V 2312
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µF Formstøpt Tantalkondensatorer 25 V 2312 (6032 metrisk) 300mOhm
EDA-/CAD-modeller
T495C106K025ATE300 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 85°C
Størrelse/dimensjon
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,110" (2,80mm)
Toleranse
±10%
Nominell spenning
25 V
Funksjoner
Generell bruk
ESR (Equivalent Series Resistance)
300mOhm