T491C106K025AH
DigiKeys produktnummer
399-11193-2-ND - Tape og spole (TR)
399-11193-1-ND - Båndavsnitt (CT)
399-11193-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
T491C106K025AH
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 10% 25V 2312
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µF Formstøpt Tantalkondensatorer 25 V 2312 (6032 metrisk) 1,5Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T491C106K025AH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 125°C
Serie
Monteringstype
Overflatemontering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
2312 (6032 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,110" (2,80mm)
Toleranse
±10%
Produsentens størrelseskode
C
Nominell spenning
25 V
Funksjoner
Generell bruk
Type
Formstøpt
Baseproduktnummer
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,5Ohm