C0805S103K1RACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-6990-2-ND - Tape og spole (TR)
399-6990-1-ND - Båndavsnitt (CT)
399-6990-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
C0805S103K1RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF ±10% 100V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
C0805S103K1RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Funksjoner
Flytende elektrode
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,035" (0,88mm)