J32SMX-H-F-E-C-8M0
DigiKeys produktnummer
1908-J32SMX-H-F-E-C-8M0TR-ND - Tape og spole (TR)
1908-J32SMX-H-F-E-C-8M0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
1908-J32SMX-H-F-E-C-8M0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
J32SMX-H-F-E-C-8M0
Beskrivelse
CRYSTAL 8,0MHZ 10PF SMD
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 400 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Belastningskapasitans
10pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
400 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
8 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)