AP64100SP-13
DigiKeys produktnummer
31-AP64100SP-13TR-ND - Tape og spole (TR)
31-AP64100SP-13CT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-AP64100SP-13DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AP64100SP-13
Beskrivelse
IC REG BUCK ADJ 1A 8SO
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 0,8V 1 Utgang 1A 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde) eksponert plate
Kategori
Spenning - utgang (maks)
40V
Frekvens - omkobling
100kHz – 2,2MHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Grad
Bilteknikk
Topologi
Godkjenning
AEC-Q100
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (min)
3,8V
Leverandørens enhetsforpakning
8-SO-EP
Spenning - inngang (maks)
40V