IXTH16P60P
DigiKeys produktnummer
238-IXTH16P60P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXTH16P60P
Beskrivelse
MOSFET P-CH 600V 16A TO247
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
P-kanal 600 V 16A (Tc) 460W (Tc) Gjennomgående hull TO-247 (IXTH)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IXTH16P60P Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
92 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
5120 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
460W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
600 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247 (IXTH)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
720mOhm ved 500mA, 10V