FQD3P50TM
DigiKeys produktnummer
FQD3P50TMTR-ND - Tape og spole (TR)
FQD3P50TMCT-ND - Båndavsnitt (CT)
FQD3P50TMDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FQD3P50TM
Beskrivelse
MOSFET P-CH 500V 2.1A DPAK
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
P-kanal 500 V 2,1A (Tc) 2,5W (Ta), 50W (Tc) Overflatemontering TO-252AA
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
23 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
660 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
2,5W (Ta), 50W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
500 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252AA
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
4.9Ohm ved 1.05A, 10V