IXFX26N100P er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Microchip Technology
På lager: 42
Datablad
Similar
STMicroelectronics
På lager: 148
Datablad
STMicroelectronics
På lager: 404
N-kanal 1000 V 26A (Tc) 780W (Tc) Gjennomgående hull PLUS247™-3
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
IXFX26N100P
DigiKeys produktnummer
IXFX26N100P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXFX26N100P
Beskrivelse
MOSFET N-CH 1000V 26A PLUS247-3
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
6.5V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
197 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
11900 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
780W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
1000 V
Leverandørens enhetsforpakning
PLUS247™-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
390mOhm ved 13A, 10V