APT29F100B2
DigiKeys produktnummer
APT29F100B2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
APT29F100B2
Beskrivelse
MOSFET N-CH 1000V 30A T-MAX
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1000 V 30A (Tc) 1040W (Tc) Gjennomgående hull T-MAX™ [B2]
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 2.5mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
260 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
8500 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
1040W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
1000 V
Leverandørens enhetsforpakning
T-MAX™ [B2]
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
440mOhm ved 16A, 10V