CPC1009NTR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CPC1009NTR |
Beskrivelse | SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-100V |
Produsentens standard leveringstid | 23 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Halvleder Fotokoblet relé (fotorelé) SPST-NO (1 form A) 4-SOP (0,150", 3,81mm) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spenning - last 0 V ~ 100 V |
Produsent | Belastningsstrøm 150 mA |
Serie | Motstand på-stilling (maks) 8 Ohms |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Termineringsstil Måkevinge |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Utgangstype AC, DC | Baseproduktnummer |
Spenning - inngang 1,2VDC |