CPC1009N
DigiKeys produktnummer
CPC1009N-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CPC1009N
Beskrivelse
SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-100V
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Halvleder Fotokoblet relé (fotorelé) SPST-NO (1 form A) 4-SOP (0,150", 3,81mm)
Kategori
Spenning - last
0 V ~ 100 V
Produsent
Belastningsstrøm
150 mA
Serie
Motstand på-stilling (maks)
8 Ohms
Emballasje
Rør
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Spenning - inngang
1,2VDC